ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2 2017 - 2018

 

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7.10.2017

 

Ποσειδών Λουτρακίου - ΕΣΝ Βριλήσσια

Άρης Νίκαιας - Ολυμπιακός Κερατσινίου

Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Αγριά Βόλου Κένταυρος

ΟΦΝΙ - Ακαδημία Πάτρας

Έσπερος Καλλιθέας - Ιωνικός ΝΦ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14-15.10.2017

 

Αγριά Βόλου Κένταυρος - ΟΦΝΙ

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

Α.Ο Νηρεύς - Ποσειδών Λουτρακίου

ΕΣΝ Βριλήσσια - Άρης Νίκαιας

Ακαδημία Πάτρας - Έσπερος Καλλιθέας

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21-22.10.2017

 

Ιωνικός ΝΦ - Ακαδημία Πάτρας

Άρης Νίκαιας - Α.Ο Νηρεύς

Έσπερος Καλλιθέας - Αγριά Βόλου Κένταυρος

Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - ΕΣΝ Βριλήσσια

ΟΦΝΙ - Ολυμπιακός Κερατσινίου

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28.10.2017

 

Αγριά Βόλου Κένταυρος - Ιωνικός ΝΦ

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Έσπερος Καλλιθέας

Ποσειδών Λουτρακίου - Άρης Νίκαιας

Α.Ο Νηρεύς - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

ΕΣΝ Βριλήσσια - ΟΦΝΙ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4-5.11.2017

 

Ακαδημία Πάτρας - Αγριά Βόλου Κένταυρος

Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Ποσειδών Λουτρακίου

Έσπερος Καλλιθέας - ΕΣΝ Βριλήσσια

Ιωνικός ΝΦ - Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΟΦΝΙ - Α.Ο Νηρεύς

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11.11.2017

 

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ακαδημία Πάτρας

Άρης Νίκαιας - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

Α.Ο Νηρεύς - Έσπερος Καλλιθέας

ΕΣΝ Βριλήσσια - Ιωνικός ΝΦ

Ποσειδών Λουτρακίου - ΟΦΝΙ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18-19.11.2017

 

Ακαδημία Πάτρας - ΕΣΝ Βριλήσσια

Αγριά Βόλου Κένταυρος - Ολυμπιακός Κερατσινίου

Έσπερος Καλλιθέας - Ποσειδών Λουτρακίου

Ιωνικός ΝΦ - Α.Ο Νηρεύς

ΟΦΝΙ - Άρης Νίκαιας

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25.11.2017

 

ΕΣΝ Βριλήσσια - Αγριά Βόλου Κένταυρος

Ποσειδών Λουτρακίου - Ιωνικός ΝΦ

Άρης Νίκαιας - Έσπερος Καλλιθέας

Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - ΟΦΝΙ

Α.Ο Νηρεύς - Ακαδημία Πάτρας

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2-3.12.2017

 

Αγριά Βόλου Κένταυρος - Α.Ο Νηρεύς

Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΕΣΝ Βριλήσσια

Έσπερος Καλλιθέας - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

Ιωνικός ΝΦ - Άρης Νίκαιας

Ακαδημία Πάτρας - Ποσειδών Λουτρακίου

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9-10.12.2017

 

Ποσειδών Λουτρακίου - Αγριά Βόλου Κένταυρος

Άρης Νίκαιας - Ακαδημία Πάτρας

Α.Ο Νηρεύς - Ολυμπιακός Κερατσινίου

Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Ιωνικός ΝΦ

ΟΦΝΙ - Έσπερος Καλλιθέας

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16.12.2017

 

Ακαδημία Πάτρας - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

Αγριά Βόλου Κένταυρος - Άρης Νίκαιας

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ποσειδών Λουτρακίου

ΕΣΝ Βριλήσσια - Α.Ο Νηρεύς

Ιωνικός ΝΦ - ΟΦΝΙ

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20-21.1.2018

 

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Άρης Νίκαιας

Αγριά Βόλου Κένταυρος - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

Ιωνικός ΝΦ - Έσπερος Καλλιθέας

ΕΣΝ Βριλήσσια - Ποσειδών Λουτρακίου

Ακαδημία Πάτρας - ΟΦΝΙ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27-28.1.2018

 

Έσπερος Καλλιθέας - Ακαδημία Πάτρας

Άρης Νίκαιας - ΕΣΝ Βριλήσσια

Ποσειδών Λουτρακίου - Α.Ο Νηρεύς

Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΟΦΝΙ - Αγριά Βόλου Κένταυρος

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3.2.2018

 

Α.Ο Νηρεύς - Άρης Νίκαιας

Ολυμπιακός Κερατσινίου - ΟΦΝΙ

Αγριά Βόλου Κένταυρος - Έσπερος Καλλιθέας

Ακαδημία Πάτρας - Ιωνικός ΝΦ

ΕΣΝ Βριλήσσια - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10-11.2.2018

 

Ιωνικός ΝΦ - Αγριά Βόλου Κένταυρος

Άρης Νίκαιας - Ποσειδών Λουτρακίου

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Α.Ο Νηρεύς

Έσπερος Καλλιθέας - Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΟΦΝΙ - ΕΣΝ Βριλήσσια

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24.2.2018

 

Α.Ο Νηρεύς - ΟΦΝΙ

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Ιωνικός ΝΦ

Αγριά Βόλου Κένταυρος - Ακαδημία Πάτρας

Ποσειδών Λουτρακίου - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

ΕΣΝ Βριλήσσια - Έσπερος Καλλιθέας

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3-4.3.2018

 

Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Άρης Νίκαιας

Ιωνικός ΝΦ - ΕΣΝ Βριλήσσια

Έσπερος Καλλιθέας - Α.Ο Νηρεύς

ΟΦΝΙ - Ποσειδών Λουτρακίου

Ακαδημία Πάτρας - Ολυμπιακός Κερατσινίου

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10-11.3.2018

 

Α.Ο Νηρεύς - Ιωνικός ΝΦ

ΕΣΝ Βριλήσσια - Ακαδημία Πάτρας

Άρης Νίκαιας - ΟΦΝΙ

Ποσειδών Λουτρακίου - Έσπερος Καλλιθέας

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Αγριά Βόλου Κένταυρος

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24-25.3.2018

 

Αγριά Βόλου Κένταυρος - ΕΣΝ Βριλήσσια

Ιωνικός ΝΦ - Ποσειδών Λουτρακίου

Ακαδημία Πάτρας - Α.Ο Νηρεύς

Έσπερος Καλλιθέας - Άρης Νίκαιας

ΟΦΝΙ - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 31.3.2018

 

Άρης Νίκαιας - Ιωνικός ΝΦ

Ποσειδών Λουτρακίου - Ακαδημία Πάτρας

Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Έσπερος Καλλιθέας

ΕΣΝ Βριλήσσια - Ολυμπιακός Κερατσινίου

Α.Ο Νηρεύς - Αγριά Βόλου Κένταυρος

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14-15.4.2018

 

Ολυμπιακός Κερατσινίου - Α.Ο Νηρεύς

Αγριά Βόλου Κένταυρος - Ποσειδών Λουτρακίου

Ιωνικός ΝΦ - Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

Έσπερος Καλλιθέας - ΟΦΝΙ

Ακαδημία Πάτρας - Άρης Νίκαιας

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21-22.4.2018

 

Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων - Ακαδημία Πάτρας

Α.Ο Νηρεύς - ΕΣΝ Βριλήσσια

Άρης Νίκαιας - Αγριά Βόλου Κένταυρος

Ποσειδών Λουτρακίου - Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΟΦΝΙ - Ιωνικός ΝΦ

   

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

 
Αθλητικός Σύλλογος Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας

 

Διεύθυνση
Νικολάου Τρυπιά 31
143 41, Νέα Φιλαδέλφεια

 

Πληροφορίες 

ΟΜΑΔΕΣ

 
Ομάδα Ανδρών
Ομάδα Εφήβων
Ομάδα Παίδων
Ομάδα Παμπαίδων Α
Ομάδα Παμπαίδων Β
Ομάδα Μίνι

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ

 

Ιωνικός Αθλητικός Σύλλογος Ν.Φ.
http://www.ionikosnf.gr

 

Ομοσπονδίας Χειροσφαίρισης Ελλάδας Ο.Χ.Ε.
http://www.handball.org.gr

 

Ένωση Σωματείων Χειροσφαίρησης Ατιικής

ionikosnf handball logo big

© 2016 Ionikos NF Handball. All Rights Reserved.